Просмотр информации о документе
Название:
Філософія моди і її вплив в царині спілкування
Коллекция:
Сборники научных работ НТУ "ХПИ" » Проблеми та перспективи формування національної гуманітарно-технічної еліти
Авторы:
Кафедра:
Издатель:
Год публикации:
ISBN/ISSN:
2078-7812
Вид документа:
статья
Язык документа:
украинский
Добавлен в архив:
15.10.2013
Сводная информация по документу:
Філософія моди і її вплив в царині спілкування [Текст] / Пазиніч С.М. // Сборники научных работ НТУ "ХПИ" : Проблеми та перспективи формування національної гуманітарно-технічної еліти №28 - Вестник НТУ "ХПИ", 2010. - ISSN 2078-7812
Постоянная ссылка:
Короткая ссылка на файл:
Аннотация:

В статті порушується питання про ґрунтовний філософський аналіз проблеми такого складного художньо і естетичного поняття, як мистецтво моди. Досліджується зокрема проблема того, як мода стрімко і своєрідно позначається на матеріальному і духовному житті людей і навіть цілих епох. Розкривається смислозначимість і філософська сутність загадкових символів, знаків, образів, композицій, ритму і ґенези моди.

В статье затрагивается вопрос об основательном философском анализе проблемы такого сложного художественного и эстетического понятия, как искусство моды. Исследуется в частности проблема того, как мода стремительно и своеобразно отражается на материальной и духовной жизни людей и даже целых эпох. Раскрывается смыслозначимость и философская сущность загадочных символов, знаков, образов, композиций, ритма и генезиса моды.

absent


© 2018 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"

Яндекс.Метрика