Не нашли в списке свой профиль?  Добавьте его сами!

Показаны профили с 101 по 125, всего найдено 1 429
Фамилия Имя Отчество Факультет Кафедра Scholar i i5 h h5 Scopus d i h
Самофалов Володимир Миколайович Фізико-технічний Фізика металів та напівпровідників 169 68 8 4 31 91 6
Кобєлєва Тетяна Олександрівна Економічний Організації виробництва і управління персоналом 166 160 9 9
Мехович Сергій Анатолійович Економічний Економічного аналізу та обліку 166 126 5 5
Райко Діана Валеріївна Економічна інформатика та менеджмент Економічна кібернетика та маркетинговий менеджмент 162 119 6 5
Ткачова Надія Петрівна Економічний Економіки та маркетингу 162 155 6 6
Морачковський Олег Костянтинович Інженерно-фізичний Теоретична механіка 161 68 6 4 35 97 5
Андренко Павло Миколайович Машинобудівний Деталi машин та прикладна механiка - 160 99 6 5 1 0 0
Дюжев Віктор Геннадійович Економічний Організації виробництва і управління персоналом - 160 124 6 4
Козуля Тетяна Володимирівна Економічна інформатика та менеджмент Комп'ютерного моніторингу і логістики 160 117 6 5 4 0 0
Пігнастий Олег Михайлович Економічна інформатика та менеджмент Комп'ютерного моніторингу і логістики 160 112 7 5
Чугай Олег Миколайович Фізико-технічний Фізичне матеріалознавство для електроніки й геліоенергетики - 160 90 7 4 22 36 4
Долина Ірина Володимирівна Економічний Організації виробництва і управління персоналом 158 133 5 4
Ігнатюк Ольга Анатоліївна Соціально-гуманітарних технологій Педагогіка та психологія управління соціальними системами 158 117 5 5
Лазаренко Анатолій Григорович Фізико-технічний Загальна та експеріментальна фізика 158 81 4 2 19 119 3
Лавриненко Сергій Миколайович Машинобудівний Інтегрованих технологій машинобудування 157 112 7 6 20 24 3
Підбуцька Ніна Вікторівна Соціально-гуманітарних технологій Педагогіка та психологія управління соціальними системами 154 141 6 6
Шевченко Валентина Володимирівна Електромашинобудівний Електричні машини 154 117 6 5
Александрова Тетяна Євгенівна Комп'ютерних наук і програмної інженерії Системний аналіз і управління 152 82 7 4 3 1 1
Тимченко Ірина Ігорівна Соціально-гуманітарних технологій Ділової іноземної мови та перекладу 151 26 5 2
Брагіна Людмила Лазарівна Технології неорганічних речовин Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей 149 98 5 4 18 18 3
Доброскок Володимир Ленінмирович Машинобудівний Інтегрованих технологій машинобудування - 149 74 5 4
Глухова Світлана В’ячеславівна Економічний Економіки та маркетингу 148 129 6 5
Адашевський Володимир Михайлович Інженерно-фізичний Теоретична механіка 146 107 7 6
Єфімов Олександр В’ячеславович Енергомашинобудівний Парогенераторобудування 146 92 6 4
Манойленко Олександр Володимирович Економічний Економічного аналізу та обліку 146 95 8 5

© 2018 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"

Яндекс.Метрика